Uždaryti langą
Užklausos forma


Paskambinkite:8 681 81788
Parašykite:pardavimai@bflt.lt

Apie mus

UAB „Baltic Frost" visoje Klaipėdos apskrityje vykdo: oro kondicionierių tiekimą, pardavimą ir montavimą. Taip pat padedame įrengti patalpų šildymo ir vėdinimo sistemas. Taip pat teikiame įvairias konsultacijas šių sistemų įrengimo, montavimo bei priežiūros klausimais, atliekame projektų analizę.

 

Mes atliekame: 

  • priežiūros darbus;
  • garantinį;
  • pogarantinį remontą.
  • techninį aptarnavimą
  • paleidimo - derinimo darbus.

 

Specializuojamės siauroje srityje, todėl puikiai išmanome savo darbą, ir Jums galime pasiūlyti tik geriausią sprendimą. Šilumos siurblius jau montuojame nuo 2007 metų, todėl ilgalaikė patirtis leidžia pritaikyti pačius optimaliausius sprendimus pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

 

Mes stengiamės patenkinti kiekvieno Kliento poreikius ir atskleisti geriausias mūsų atstovaujamos įrangos savybes. Kondicionieriai - tai produktai, kurių ilgaamžiškumas ir darbo naudingumas labai daug priklauso nuo montavimo specialistų bei įrangos priežiūros. Mūsų specialistai visada suteiks kvalifikuotą konsultaciją profesionalų montavimą ir puikią priežiūrą ateityje.
Mūsų pagrindinis tikslas - kokybė, tad montuojant įrangą naudojame tik kokybiškas medžiaga. Siekiant optimalaus galutino varianto domimės naujomis technologijomis, naujienomis montavimo srityje ir visais įmanomai būdais stengiamės pasiekti geriausią rezultatą.

 

Siūlydami įrangą visada siekiame klientui pateikti geriausios kainos ir kokybės santykį. Atstovaujame pasaulinius įrangos gamintojus, kurie ne vieną dešimtmetį dirba šaldymo/šildymo srityje, todėl esame įpareigoti laikytis visų standartų, atsakingai teikti pasiūlymus  ir suteikti visas gamintojo garantijas įrangos eksploatavimo metu.

 

Jeigu musų internetinėje svetainėje neradote norimo kondicionieriaus modelio, susisiekite su mumis el. paštu: info@balticfrost.lt

 

Geriausia mūsų įmonės reklama - atlikti darbai.

 

Mūsų tikslas - padėti Jums išsirinkti tik geriausią sprendimą.